Výsledky soutěží na FEDO 2014 Tisk
Čtvrtek, 26 Červen 2014 05:58

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE DECHOVÝCH ORCHESTRŮ

Pořadatelé soutěže udělili čestné uznání orchestrům Vinařinka Žeravice a Puhački orkestar DHS Lobor z Chorvatska

MLÁDEŽNICKÉ ORCHESTRY - SOUTĚŽ O NEJLÉPE ZAHRANOU FILMOVOU MELODII

1. DOM ZUŠ Roudnice nad Labem      Růžový panter              21 bodů

2. DOM ZUŠ Chotěboř                      Čaroděj ze země Ozz    19 bodů

3. MDO ZUŠ Dačice                          Růžový panter              15 bodů

4. DOM ZUŠ Humpolec                     Malovaný džbánku         14 bodů

ORCHESTRY DOSPĚLÝCH - SOUTĚŽ O NEJLÉPE ZAHRANOU SKLADBU Z ŽÁNRU TANEC

1. Severočeská harmonie Štětí          Slovenský tanec (K. Pádivý)         22 bodů

2. MH Kynšperk nad Ohří                  Slovenský taniec (M. Smatek)      20 bodů

3. DO Štramberk                              Cigánský tanec (M. Pasqual)        17 bodů

4. Pralinka Praha                              Slovanský tanec č. 3 (A. Dvořák)  14 bodů

Soutěž hodnotila odborná porota ve složení pplk. Jaroslav Šíp – velitel a hlavní dirigent Ústřední hudby Armády ČR, Jan Coppens – hráč na dřevěné nástroje nizozemského orchestru Die Stall Freunde, Tadeusz Papriocki – prezident Svazu hudebníků a folkloristů Polska

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE MAŽORETKOVÝCH SOUBORŮ

Kategorie do 12 let

1. Mažoretky Queens Štětí                                               5 b

2. Mažoretky Cheerladies Třebíč                                       6 b

3. Mažoretky a husaři TK Rytmus Roudnice n. Labem        8 b

4. Mažoretky Malenky DDM Štětí                                      11 b

Kategorie do 15 let

1. Mažoretky Rytmic Česká Lípa                                         3 b

2. Mažoretky Malenky DDM Štětí            .                           6 b

Kategorie nad 15 let

1. Mažoretky Dačice                                                         3 b

2. Mažoretky Queens Štětí                                                7 b

3. Majorettes Kynšperk nad Ohří                                       10 b

4. Mažoretky TK Rytmus Roudnice n. Labem                     10 b

5. Taneční skupina Srdíčko Kolín                                       15 b

6. Loborské mažoretkinje – Chorvatsko                              18 b

Soutěž hodnotila odborná porota ve složení Martina Smitková - taneční pedagog a choreograf, Iveta Kozariková – choreograf a vedoucí mažoretek, Mgr. Ludmila Chorváthová - choreograf, pedagog a viceprezident sekce mažoretek SH ČR.